Mapa Serwisu Poleć Serwis Strona Główna Kontakt

Nagrody i wyróżnienia

 • GAZELE BIZNESU 2009

  W roku 2010 w związku z licznymi obowiązkami zarząd spółki osobiście nie mógł wziąć udziału w uroczystości przyznania nagrody GEPARDY BIZNESU 2009. To już druga nasza nagroda przyznawana przez Puls Biznesu, którego patronem honorowym jest Ministerstwo Gospodarki.

 • GEPARDY BIZNESU 2009

  W rankingu najdynamiczniejszych średnich firm województwa pomorskiego w latach 2006-2008 zajęliśmy trzecie miejsce. Wartość rynkowa wg. rankingu przez 2 lata wzrosła o 5567%. Prezes Leszek Pękala podkreśla, iż sukces firmy jest wynikiem konsekwentnie realizowanej strategii rozwoju.

 • List gratulacyjny

  Miłe słowa gratulacyjne otrzymaliśmy od Prezydenta miasta Gdańska – Pawła Adamowicza. Kolejny tytuł „Gazeli Biznesu 2009”, jest dowodem naszej reputacji na rynku. Prezydent życząc firmie dalszego wzrostu potencjału, satysfakcji i zadowolenia, zapewnił o gotowości podjęcia współpracy w zakresie naszego rozwoju.

 • GZRM Gazelą Biznesu

  W roku 2008 otrzymaliśmy prestiżową nagrodę Gazeli Biznesu. Przyznawana jest dynamicznie rozwijającym się średnim firmom, które spełniają określone warunki. Gazele Biznesu to ranking rozwijających się przedsiębiorstw, którego autorem jest Coface Poland a publikacja odbywa się na łamach „Pulsu Biznesu”.

 
© Wszystkie prawa zastrzeżone dla GZRM
realizacja: noveo interactive
Powered by Quick.Cart