Mapa Serwisu Poleć Serwis Strona Główna Kontakt

Instalacje wentylacji i odpylania

 
W pomieszczeniach zamkniętych do prawidłowego funkcjonowania niezbędne jest świeże powietrze. Jego niedobór może być przyczyną złego samopoczucia oraz zmian chorobowych.

Dlatego też niezbędna jest właściwie działająca wentylacja, czyli cyrkulacja powietrza pomiędzy pomieszczeniem a otoczeniem zewnętrznym. Wymiana powietrza na świeże oraz odprowadzenie z pomieszczeń szkodliwych gazów, pyłów, zapachów i innych niepożądanych zanieczyszczeń.

Wentylacja mechaniczna to przepływ powietrza, który jest wywołany pracą urządzeń lub instalacji wentylacyjnych. Dzieli się ona na wywiewną i nawiewno-wywiewną. Nasze wentylatory przeznaczone są do pracy w różnych gałęziach przemysłu, łącznie z przewietrzaniem wyrobisk górniczych. Działają wszędzie tam gdzie zachodzi potrzeba przewietrzania pomieszczeń oraz zaistnieją zwiększone potrzeby odprowadzenia niepożądanych zanieczyszczeń z produkcji.

 

Odpylanie jest dziedziną szeroko pojętej wentylacji przemysłowej. Nasze systemy w sposób kompleksowy odciągają pyły w różnych procesach przemysłowych. Dostosowujemy się do potrzeb klientów i projektujemy rozwiązania zarówno dla pojedynczych stanowisk jak i dla pełnych linii produkcyjnych. Kładziemy nacisk na pełną optymalizację parametrów wszystkich elementów systemu i weryfikujemy koszty produkcji.

 

Filtracja jest kolejnym elementem nierozłącznie związanym z instalacjami odpylania. Odciągi i filtracja powietrza w produkcji przemysłowej są etapem szczegółowych analiz. Różnorodność substancji szkodliwych wymaga dostosowania i dopasowania maksymalnie efektywnych urządzeń.

 

Na bazie długoletnich doświadczeń i najnowszych rozwiązań technologicznych projektujemy i montujemy systemy wentylacji i odpylania. Nasze instalacje charakteryzują się wysoką jakością i długoletnim okresem eksploatacji. Wspólnie z naszymi klientami kompleksowo rozwiązujemy problemy techniczne oraz służymy fachową pomocą, szukając najlepszych rozwiązań.

 

 
© Wszystkie prawa zastrzeżone dla GZRM
realizacja: noveo interactive
Powered by Quick.Cart