Mapa Serwisu Poleć Serwis Strona Główna Kontakt

Instalacje

  • Instalacje wentylacji i odpylania

    W pomieszczeniach zamkniętych do prawidłowego funkcjonowania niezbędne jest świeże powietrze. Jego niedobór może być przyczyną złego samopoczucia oraz zmian chorobowych. Dlatego też niezbędna jest właściwie działająca wentylacja, czyli cyrkulacja powietrza pomiędzy pomieszczeniem a otoczeniem zewnętrznym. Wymiana powietrza na świeże oraz odprowadzenie z pomieszczeń szkodliwych gazów, pyłów, zapachów i innych niepożądanych zanieczyszczeń.

  • Transport pneumatyczny i mechaniczny

    Transport pneumatyczny to system urządzeń, który służy do przesyłania materiałów sypkich, ziarnistych i pylistych. Medium nośnym jest tu powietrze działające pośrednio lub bezpośrednio na cząsteczki materiału, powodując ich przemieszczanie. Transport pomiędzy różnymi odcinkami produkcji odbywa się droga przewodową o określonych parametrach. Jest elastyczny w zabudowie. Nadaje się do wszelkiego rodzaju modernizacji ponieważ ułożony rurociąg zajmuje najmniej miejsca z dostępnych urządzeń transportujących. Jako system służący do przemieszczania substancji nielepkich, pylistych lub o drobnej ziarnistości, znajduje swoje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu..

  • Linie do produkcji pelletu i brykietu

    Odnawialne źródła energii (OZE) są coraz częściej wykorzystywane zarówno w przemyśle jak i w gospodarstwach domowych. Wzrost zainteresowania wiąże się z jej nieszkodliwością dla środowiska i stopniowym wyczerpywaniu się źródeł energii konwencjonalnej. Której eksploatacja jest jedną z przyczyn niepokojących zmian klimatycznych. Perspektywa zużycia wszystkich surowców takich jak węgiel, gaz ziemny, ropa, sprawia iż poszukiwanie alternatyw staje się procesem nieuniknionym.

 
© Wszystkie prawa zastrzeżone dla GZRM
realizacja: noveo interactive
Powered by Quick.Cart