Mapa Serwisu Poleć Serwis Strona Główna Kontakt

Certyfikaty

  • Centrum Mechanizacji Górnictwa KOMAG

    W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów, posiadamy certyfikaty Zakładu Badań Atestacyjnych Jednostki Certyfikującej. Prowadzone były badania i dokonana ocena poziomu bezpieczeństwa wentylatorów wraz ze sterownikami automatycznymi. Centrum Mechanizacji Górnictwa KOMAG – potwierdziła właściwe zastosowanie norm zharmonizowanych oraz dokumentację techniczną.

  • ISO 9001-2001

    Wdrożony przez nas system ISO 9001-2001 jest potwierdzeniem zgodności systemu zarządzania z jakością oferowanych produktów i usług. ISO, Międzynarodowa Organizacja Standardów ( International Standard Organisation), międzynarodowa organizacja pozarządowa z siedzibą w Genewie, powołana do życia w 1947. Jej celem jest promowanie i tworzenie międzynarodowych standardów w różnych dziedzinach działalności naukowej, technicznej i ekonomicznej. .

  • Ośrodek Badań, Atestacji i Certyfikacji OBAC

    Nasze produkty otrzymały również certyfikat do użytku w przestrzeniach zagrożonych wybuchem. Ośrodek Badań, Atestacji i Certyfikacji OBAC – potwierdził, że urządzenia spełniają wymogi bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Wdrożenie i certyfikacja potwierdza zgodność naszych produktów z określonymi w niej normami, dzięki temu służą one naszym klientom, nie tylko jakością ale i poziomem bezpieczeństwa.

 
© Wszystkie prawa zastrzeżone dla GZRM
realizacja: noveo interactive
Powered by Quick.Cart