Mapa Serwisu Poleć Serwis Strona Główna Kontakt

Praca

Jesteśmy firmą wciąż rozwijającą się i otwartą na kreatywne rozwiązania. Potencjał pracowników, ich zaangażowanie i kompetencje są naszą wizytówką w otoczeniu rynkowym. Jesteśmy otwarci na nowe propozycje dotyczące współpracy handlowej oraz przedstawicielstwa zarówno na terenie kraju jak i Europy.

 Projektant - Konstruktor

Miejsce pracy: Gdańsk
Region: pomorskie

Opis stanowiska:

§  projektowanie urządzeń, głównie wentylatorów i urządzeń do transportu bliskiego,

§  opracowanie i nadzór nad dokumentacją technologiczno – konstrukcyjną,

§  samodzielne prowadzenie projektów,

§  prowadzenie uzgodnień z klientem w ramach prowadzonych projektów,

§  współpraca z działem produkcji na etapie tworzenia wyrobu.

Wymagania:

§  swobodne posługiwanie się oprogramowaniem Autodesk Inventor, AutoCAD

§  doskonała znajomość rysunku technicznego

§  minimum 2 letnie doświadczenie w projektowaniu urządzeń

§  wykształcenie wyższe techniczne

§  umiejętność poszukiwania nowych rozwiązań i komponentów

§  samodzielność i kreatywność w działaniu

§  znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

§  Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

§  stałą i pewną pracę,

§  nowe doświadczenia i nieustanny rozwój,

§  przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole,

§  niezbędne narzędzia pracy,

§  stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę na cały etat.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )

Technolog -Przygotowanie Produkcji

§  opracowywanie technologii produkcji

§  przygotowywanie formalne zleceń produkcyjnych

§  opiniowanie projektów pod kątem możliwości produkcyjnych

§  opiniowanie zapytań ofertowych klientów

Wymagania:

§  wykształcenie średnie (preferowane materiałoznawstwo, mechanika)

§  min. 2 letnie doświadczenie

§  dobra znajomość rysunku technicznego

§  umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

§  umiejętność pracy w zespole

§  rzetelność, samodzielność

Oferujemy:

§  wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i kompetencji kandydata

§  stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)

§  szanse na rozwój zawodowy